سلام

امروز می‌خواهم روشی جالب و ابتکاری را معرفی کنم که بتوانید اپ تلگرام را بدون مشکل در موبایل آندرویدی خودتان باز کنید. و همیشه هم وصل باشید. و نیازی به هیچ وی‌پی‌ان‌ هم نداشته باشید.

ابتدا به اینجا بروید و این برنامه را دانلود کرده و نصب کنیدلینک1

سپس برنامه را اجرا کنید. و در بخش تنظیمات آن قسمتی را که مشخص کرده‌ایم، بصورتی که در عکس نشان داده شده، تنظیم کنید.
سپس درون آدرس بار برنامه تلگرام را به این صورت وارد کنید:

https://web.telegram.org

و صبر کنید تا صفحه لود شود. وارد مراحل لاگین شدن شماره خودتان می‌شوید.


در این حالت توجه کنید که رمز عبور به تلگرام فعال‌تان فرستاده می‌شود. پس اول کار تلگرام‌تان را به روشی که قبلا کار می‌کرده، آنلاین کنید. تا رمز عبور از طرف تلگرام به خودتان ارسال شود. آن را کپی کنید و در اینجا وارد کنید.

اندکی صبر کنید تا وارد تلگرامتان )در اینجا( شوید.

حالا از بخش تنظیمات برنامه یک شورتکات بسازید و در صفحه اصلی گوشی بگذارید.حالا از این به بعد فقط با این شورتکات وارد تلگرام‌تان شوید. می‌بینید که تلگرام در حالت فول‌اسکرین باز می‌شود.

تلگرام شما دائما آنلاین است. حتی می‌توانید نوتیفیکیشن آن را هم فعال کنید تا برایتان ارسال شود.

اکنون می‌توانید اپ سابقی که با آن وارد تلگرام می‌شدید، کلا پاک کنید.

همچنین اگر از برنامه‌های پاکسازی استفاده می‌کنید یا خودتان پاکسازی گوشی را بلد هستید و انجام می‌دهید، توجه کنید که کوکی‌های برنامه را پاک نکنید. تا مرحله لاگین شماره‌تان در تلگرام پاک نشود. و نیاز به ورود مجدد نخواهید داشت. و همیشه لاگین باقی می‌مانید. یکبار اگر برنامه پاکسازی‌تان را تنظیم کنید، دیگر رعایت می‌کند. 

فقط باید توجه کنید برای برگشت داخل تلگرام (یعنی از کانال به صفحه اصلی تلگرام) از دکمه «برگشت» گوشی استفاده نکنید. بلکه از دکمه برگشت خود تلگرام در گوشه بالای چپ استفاده کنید:


امیدوارم از این تلگرام باز و سریع و آماده بصورت مفید استفاده کنید. و مثل سابق کسب و کار اینترنتی خودتان را راه بیندازید. 

نوشته شده در تاریخ 15 شهریور 98    | توسط: پویا کام    | طبقه بندی: برنامه‌ موبایل،     | سوالی دارید؟()